Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 

XI Niedziela Zwykła

13.06.2021 r.

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Po południu o 16,3o nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu odbywają się one po Mszy św. wieczornej. Jutro wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Wieczorem zapraszamy na 19,3o na półgodzinną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W środę wieczorem o 16,45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. W piątek wieczorem nowenna do Miłosierdzia Bożego.

O 21 w tym tygodniu modlimy o żywa wiarę w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Dziękujemy pani Marii Rusin, zelatorce,  za ofiarę 800 zł. na śniegołapy w kaplicy cmentarnej.

Dzisiaj o godz.15 spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

15 lipca br. odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przy naszym kościele w ramach pomocy kościołom na wschodzie. Więcej informacji na plakatach i ulotkach znajdujących się w przedsionkach kościoła.

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie zaprasza na bezpłatne studia prawnicze, ukierunkowane na praktykę oraz kształcenie zgodnie z chrześcijańską etyka i poszanowaniem godności człowieka. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej SWW.eudu.pl/prawo.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Barbara Jakubczyk, Jadwiga Szufnarowska. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj