VII Niedziela Zwykła

24 II 2019

Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ramach nabożeństwa czterdziesto-godzinnego, przepraszającego za nasze grzechy. O 16.30 nieszpory i zakończenie adoracji. Proponujemy godzinowy program adoracji, jak w ubiegłą niedzielę:

godz.13 – róże pani Gruszkowej i Danuty Marciniak oraz wierni z Starej  Maszyny i Starej Góry

godz.14 – róże rodzin pani Marii Rusin oraz wierni z Sierszy

godz.15 – róże pani Celiny Kłeczek oraz wierni z Os. Gaj, Gaj Zacisze

godz.16 –  HSSPJ i „Domowy Kościół”, róża Pani Jadwigi Rękawek, męska Marka Lizończyka oraz wierni z Huty i Trentowca.

Jutro zapraszamy na 19.30 na półgodzinną adoracje Pana Jezusa Eucharystycznego. W środę o 16.45 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

Z racji pierwszego piątku miesiąca możliwość spowiedzi rano od godz.6 do 7 i po południu od 16 do 17. Odwiedziny duszpasterskie chorych dla os. Energetyków i Gaja Zacisze w piątek od godz.8 a dla pozostałych rejonów w sobotę tez od godz. 8. wszystkich rejonów. Z racji pierwszej soboty miesiąca po rannej Mszy św. nabożeństwo do Niep. Serca NMP i zmiana tajemnic różańca św..

W czwartek 28 lutego br. zapraszamy  na spotkanie do Bierzmowania młodzież z klasy VII gr. I na godzinę 18. W niedzielę 03 marca br. o godz. 12.30 Msza św. dla kandydatów do przygotowujących się do Bierzmowania i ich rodziców.

O 21 w tym tygodniu modlimy się o łaskę wrażliwości chrześcijańskich sumień na niepodważalne prawdy Boże. Składka inwestycyjna w ubiegłą niedzielę wyniosła 10 880 zł. Wszystkim rodzinom i ofiarodawcom za wymowny wyraz troski o realizację naszej inwestycji, składamy chrześcijańskie: Bóg zapłać!

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Jan Oganiacz, Kazimierz Zając. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar