V Niedziela Wielkiego Postu

29.03.2020 r.

Ze względu na nadzwyczajną sytuację epidemii koronawirusa oraz drastyczne ograniczenia zgromadzeń, celem jej pohamowania, musimy się dostosować do tych wezwań służb epidemiologicznych. W związku z tym zawieszamy wszystkie nabożeństwa paraliturgiczne prócz Mszy św., w której może uczestniczyć maksymalnie 5 osób. Wszystkie praktyki religijne można podejmować indywidualnie w domu, korzystając często z transmisji telewizyjnych różnych nabożeństw. Więcej bieżących informacji znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii. Nie będzie odwiedzin duszpasterskich chorych przed świętami. Możliwość spowiedzi indywidualnej od jutra codziennie rano od 6 do 6,3o i po południu od 16 do 17 oraz od 18 do 19 z zachowaniem środków ostrożności. Porządek przeżywania liturgii Wielkiego Tygodnia podamy w przyszłą niedzielę.

W tym tygodniu o 21 modlimy się w intencji pohamowania epidemii.

W niedziele i święta kancelaria nieczynna