Przygotowanie do przyjęcia sakramentu:

• Zdać pytania do bierzmowania. Pytania do bierzmowania można ściągnąć tutaj.
  • Wybrać sobie imię do bierzmowania. Swojego Patrona, który ma być nam wzorem i pomocą w dorosłym chrześcijańskim życiu. Musi to być osoba święta lub błogosławiona. Pomocne informacja w wyborze patrona znajdziesz tutaj.
  • Wybrać sobie świadka do bierzmowania. Powinna być to osoba, która jest po bierzmowaniu i jest wierząca i praktykująca.
  • uczęszczać na spotkania przed bierzmowaniem. Terminy spotkań podane są w indeksie.
  • Jeżeli osoba była chrzczona poza parafią powinna dostarczyć metrykę chrztu z parafii gdzie była chrzczona.
  • oddać własnoręcznie napisane i podpisane „Wierzę w Boga”.

Plan spotkań do bierzmowania w roku 2022/2023