Misericordi

Misericordi – to nowa grupa, złożona z młodych ludzi chcących działać charytatywnie przy naszej parafii. Grupa powstała z chęci niesienia wsparcia potrzebującym. Na pierwszym miejscu znajduje się, realizacja naszych pomysłów za pomocą darów płynących z dobroci serca naszych parafian. Wsparciem chcemy objąć lokalną społeczność. W razie powodzenia naszych działań będziemy chcieli do pomocy zaangażować młodzież z naszego sierszańskiego liceum i gimnazjum.

Do grupy zapraszamy wszystkich młodych otwartych ludzi chcących nieść pomoc bliźniemu! Dołączyć można zgłaszając się w zakrystii.

Myślą przewodnia naszej grupy są słowa Świętego Mateusza Ewangelisty: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.”

Opiekun duchowy grupy

ks. Bolesław Żmuda

Pierwszą zbiórkę rozpoczniemy już od najbliższej niedzieli (24 kwietnia). W przedsionkach będą wystawione kosze, w których będziemy gromadzić słodycze oraz maskotki na dzień dziecka. Niezależnie od ilości zebranych rzeczy, przekażemy je dla dzieci ze szpitala oraz domu dziecka. Prosimy, aby maskotki były nowe lub w bardzo dobrym stanie!

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj