Misericordi

„Misericordi” – to nowa grupa, skupiająca młodych ludzi chcących charytatywnie działać przy naszej parafii. Grupa powstała z chęci niesienia wsparcia potrzebującym. Na pierwszym miejscu znajduje się realizacja naszych pomysłów za pomocą darów płynących z dobroci serca naszych parafian. Wsparciem chcemy objąć lokalną społeczność. W razie powodzenia naszych działań będziemy chcieli do pomocy zaangażować młodzież z naszego sierszańskiego liceum i gimnazjum.

Do grupy zapraszamy wszystkich młodych otwartych ludzi chcących nieść pomoc bliźniemu! Dołączyć można zgłaszając się w zakrystii.

Myślą przewodnia naszej grupy są słowa św. Mateusza Ewangelisty: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.”

Opiekun duchowy grupy
ks. Marcin Meres

15 stycznia 2022r. grupa „Misericordi” zorganizowała DEKANALNY KONKURS KOLĘD.

Cała galeria znajduje się na stronie:http://parafiatrzebinia-siersza.pl/galeria/