1 czerwiec 2024

30 – lecie święceń kapłańskich ks. Proboszcza Piotra

Autor: ks. Marcin Meres. Kategorie: Aktualności .

Czcigodny Księże Proboszczu,

Jubileusz 30-lecia kapłaństwa, to czas dziękczynienia za wszelkie łaski, za wszystko, co pozwala wzrastać i uświęcać się w kapłańskim powołaniu i w jego realizacji.

W tym szczególnym dniu nasza wspólnota parafialna dziękuje Księdzu za pracę w naszej parafii, za każdą Eucharystię, spowiedź, modlitwę, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszelkie łaski, które dzięki Księdza posłudze otrzymaliśmy od Pana Jezusa.

Życzymy Ci Drogi Księże Proboszczu, abyś zawsze był wierny Chrystusowi. Niech On obdarza Cię tymi łaskami, które są potrzebne w codziennej pracy duszpasterskiej.

Niech Dobry Bóg da Księdzu zdrowie i pokój serca, radość i umiejętność przezwyciężania kłopotów codziennego dnia, a Matka Boża ma w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski.

Dziękujemy za Księdza oddaną posługę w naszej parafii na chwałę Bogu i na pożytek ludziom.

Ks. Marcin Meres
Ks. Stanisław Krzysik