5 listopad 2016

Pochód Świętych 2016′

Autor: ks. Marcin Meres. Kategorie: Aktualności .

 

Grupa parafialna Misericordi składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w Pochodzie Świętych dnia 31 października 2016r. Łącznie było 150 uczestników w tym 50 dzieci i młodzieży, które się przebrały za świętych lub błogosławionych. Pierwszy raz w Trzebini wyruszył barwny orszak świętych, który promuje radość i piękno świętości. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, opiekunom za zaangażowanie i trud przygotowania strojów świętych osób. Wdzięczność wyrażamy służbom porządkowym na czele z Policją, która pilotowała cały pochód i dbała o nasze bezpieczeństwo. Dziękujemy scholii Ichtis za prowadzenie śpiewu w czasie pochodu. Niech ta akcja będzie początkiem dobrego dzieła na chwałę Bożą. Zdjęcia są dostępne na stronie naszej parafii i na facebooku: facebook.pl/misericordisiersza


Msze Święte w naszej parafii

Niedziela: 700, 830, 1000, 1130 (Msza Święta dla dzieci z udziałem scholi) i 1700
Dzień powszedni: 630 i 1700
Pierwsza sobota miesiąca: 830

Kancelaria

Godziny urzędowania:

w poniedziałki od godz. 800900
w środy i piątki od godz. 18001900

We wtorki, czwartki i soboty oraz w pierwsze piątki miesiąca i święta kancelaria jest nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii.
W nagłych sytuacjach prosimy kontaktować się telefonicznie (32) 612 21 96

Jesteśmy także na FB

Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj