5 marzec 2022

NIEPOKALANE SERCE MARYI ZWYCIĘŻY!!!

Autor: ks. Marcin Meres. Kategorie: Aktualności .


Drodzy, umiłowani Parafianie!

Kiedy na świecie widzimy, jak dokonuje się barbarzyńska ofensywa sił zła pragniemy odwołać się do wielkiej siły Dobra i Miłości, która ma ogromny potencjał w ludzkich sercach. Nie możemy się zgodzić na tę ofensywę zła. Możemy się tylko jej przeciwstawić przez nasze konkretne działania, nade wszystko przez jedność naszych serc z całym Narodem Ukrainy.

Ponad 100 lat temu sama Najświętsza Dziewica przyszła na ziemię, by poprosić jeszcze raz całą ludzkość, wszystkich ludzi, aby złączyli się we wspólnej modlitwie Różańca o uproszenie pokoju na świecie.

Drodzy Parafianie, nie możemy obok tej prośby Najświętszej Pani przechodzić obojętnie, zwłaszcza, że nasza parafia nosi imię Niepokalanego Serca Maryi. Dlatego prosimy Was Wszystkich, byśmy wspólnie podjęli szturm do nieba o dar pokoju dla naszej Ojczyzny, Świata i Ukrainy.

Rozpoczynając Wielki Post podejmijmy osobisty post – o chlebie i wodzie, by wyprosić u Boga dar pokoju. Jest to skuteczna obrona przed atakami zła. Pokój jest możliwy w naszych sercach, w naszych rodzinach i na świecie, tylko wówczas, gdy postawimy opór złu naszą modlitwą i postem. Prosimy o włączenie się w ten szturm do nieba, aby zatrzymać siły zła.

Niech Dobry Bóg nam Wszystkim błogosławi.

Duszpasterze


Msze Święte w naszej parafii

Niedziela: 700, 830, 1000, 1130 (msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 1700.

Dzień powszedni: 630 i 1700

Kancelaria

Czynna:

Poniedziałek – piątek w godz. 800– 900

W środy i piątki w godz. 1800 – 1900

W pierwsze piątki, soboty, niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii.
W nagłych sytuacjach prosimy kontaktować się telefonicznie: (32) 612 21 96

Jesteśmy także na FB

Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj