12 grudzień 2020

KOLĘDA 2020 -2021

Autor: Ks. Marcin. Kategorie: Aktualności .

Możliwość spowiedzi adwentowej będzie w naszym kościele w dniach od 16 do 23 grudnia br. w godzinach: 7 – 8, 16 – 17 i 19 – 20 . Odwiedziny chorych w środę 23 grudnia br.  

Ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku tradycyjna „kolęda domowa” odbywać się będzie w kościele. Będzie to duchowy znak umocnienia jedności z Chrystusem i Kościołem. Po wspólnej modlitwie jeden przedstawiciel rodziny otrzyma zbiorek modlitw, zestaw „kolędowy” /kreda, mirra, węgielek/ i Boże Błogosławieństwo dla całego domu. Kredą można opisać drzwi swojego mieszkania, a mirrę spalić na węgielku przed obiadem w uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia.

                  Program kolędy w kościele w Sierszy godz.18

  1. 29.12.br. /wtorek/ –  Góry Luszowskie, Stara Góra, Stara Maszyna, Pastwiska, Kolonia / ulice: 1 Maja, Brzozowa, Chrzanowska, Ciężkowicka, Cyprysowa, Dębowa, Dolna, Grzybowa, Jodłowa, Łąkowa, Niecała, Ogrodowa, Partyzantów, Podmokła, Polna, Robotnicza, Sosnowa, Stara Maszyna, Stawowa, Ks. Stojałowskiego, Szczakowska, Świerkowa, Wierzbowa, Zielona/.
  2. 30.12.br. /środa/ –  Siersza Centrum, Misiury, Trentowiec, Huta/ ulice: Akacjowa, Boczna, Braci Romockich, Chrobrego, Cyprysowa, Dembowskiego, Dyrekcyjna, Górnicza, Leśna, Łukowa, Młyńska, Odkrywkowa, Piaskowa, Podwale, Sobieskiego, Solskiego, Szybowa, Wąska, Wyzwolenia, Żeromskiego, Grunwaldzka/.
  3. 04.01.2021r. /pon./ – Os. Energetyków, Gaj Zacisze, Os. Gaj bl. 1-21 / ulice: Jana Pawła II, Kamienna, Matejki, Olkuska, Poła, Płocka, Podleska, Skośna, Studzienna/.
  4. 05.01.2021r. /wtorek/   Os. Gaj bl. 22 – 38

Poświęcenie nowego domu ustalić w zakrystii lub drogą mailową. Uwagi i propozycje duszpasterskie można składać do koszyczka na stoliku z gazetami

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj