16 Sierpień 2019

Uroczystości odpustowe

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

Już w niedzielę 25.08 br. w naszej parafii doroczna uroczystość odpustowa ku uczczeniu Niepokalanego Serca NMP. Główna Msza św. o godz.11.30. Odprawi ją Ks. Krzysztof Musiałek, nasz rodak przeżywający 30-lecie kapłaństwa. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła
i odśpiewanie dziękczynnego Te Deum. 
Do udziału zapraszamy wszystkich parafian. Niech każdy pomyśli jak może, najlepiej wpisać się w godne przeżycie tego dnia. Do udziału w procesji zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dzieci komunijne, żywy różaniec HSSPJ, Domowy Kościół, strażaków, Koło Gospodyń i wszystkie grupy duszpasterskie istniejące w parafii. Żywotność parafii mierzy się żywotnością zaangażowania w sprawy religijne. Serdecznie zapraszamy
do skorzystania z tego czasu łaski.

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj