20 Lipiec 2019

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

XXXIX Piesza Pielgrzymka Krakowska

na Jasną Górę (7 -11 VIII 2019)

Wspólnota VII – CHRZANÓW – LIBIĄŻ – SPYTKOWICE–ZATOR – TRZEBINIA
Ksiądz Przewodnik: Ks. Adam Banach

Grupa 4 – Trzebinia

Wyruszamy 7 VIII 2019 roku z Chrzanowa.

Wyjście rozpoczynamy Mszą świętą o godzinie 11:30 w kościele p. w. Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie

Zapisy w dniach od 1 VIII do 5 VIII 2019 w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini (w godzinach 18:30 – 19:00).

Dane konieczne do dokonania zapisów: pesel, adres zamieszkania, numer telefonu oraz pisemna zgoda rodziców dla osoby niepełnoletniej i wskazanie opiekuna. Dane osobowe podlegają ochronie według rozporządzenia RODO.

Podczas zapisów należy opłacić tzw. wpisowe:
* opłata normalna – 60,00 zł;
* opłata ulgowa (dzieci i młodzież do ósmej klasy szkoły podstawowej) – 30,00 zł;

* autobus powrotny dla chętnych w cenie 30 zł;

W ramach wpisowego każdy Pielgrzym otrzymuje: znaczek pielgrzymkowy, informator, legitymację pielgrzymkową, bloczek na oznaczenie bagażu. Tylko na podstawie legitymacji i bloczku przypiętego do bagażu będzie można oddawać i odbierać swój bagaż z samochodu bagażowego.

PS. Zachęcamy pełnoletnią młodzież do włączenia się w organizację pielgrzymi i podjęcie różnych funkcji (np. Porządkowi, pomoc przy zapisach itp.)

Kontakt:  ks. Bolesław Żmuda tel. 32 725 18 43 (Parafia Niepokalanego Serca NMP w Trzebini)

W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar