1 Grudzień 2018

Przyjdź Panie Jezu

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

 
 
 
Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Jako ludzie wiary w niełatwym czasie naznaczonym konsumpcjonizmem i indywidualizmem pragniemy otworzyć nasze serca na przychodzącego Pana.
 
W tym szczególnym czasie chcemy się przygotowywać na spotkanie z Bogiem, które nastąpi na końcu czasów (Paruzja) jak też godnie uczcić pamiątkę ziemskich narodzin Syna Bożego Jezusa Chrystusa. W dobrym przeżywaniu tego czasu pomagają na adwentowi przewodnicy: Prorok Izajasz, Archanioł Gabriel, Jan Chrzciciel, św. Józef i Najświętsza Maryja Panna.
 
Chciejmy także nasze przygotowanie wzmocnić przez codzienne przeżywanie Mszy świętych roratnych w naszym Kościele (od poniedziałku do soboty) o godz. 17.00, a także przez rekolekcje i spowiedź świąteczną, by pojednani z Bogiem i naszymi bliźnimi radośnie zasiąść do stołu wigilijnego.
Do uczestnictwa w roratach zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych. 

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj