21 Listopad 2015

GRAND PRIX DLA CHÓRU VOCALIS

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

dyplom15 listopada w Sali teatralnej chrzanowskiego MOKSiR – u odbył się XI Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych, w którym udział wziął nasz chór Vocalis, zdobywając główną nagrodę Grand Prix. W konkursie zaprezentowały się również lokalne chóry „Żaby” i „Vox Animae” z Chrzanowa, „Echo” z Trzebini oraz Chór Kameralny „Fermata” z Katowic – Piotrowic i Krakowskie Towarzystwo Śpiewackie Echo z Krakowa. Nasz zespół wokalny wykonał cztery utwory, m.in. „Matka scynśliwyk powrotów” i „Magnificat” P. Pałki, niejednokrotnie śpiewane w czasie mszy świętych naszym parafialnym kościele.

Skład Chóru Vocalis stanowią: Dorota Piotrowska – dyrygent, Monika Marcela, Agata Kaczmarzyk, Paulina Malczyk, Jolanta Zygmunt, Anna Bodzenta, Danuta Załęcka, Weronika Zygmunt, Marlena Zając, Michał Kosobudzki, Jan Motyka, Tadeusz Motyka, Piotr Kaczmarzyk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów –

– Ad maiorem Dei gloria – Na większą chwałę Bożą.

Św. Ignacy Loyola

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj