5 kwiecień 2014

Parafialne grupy duszpasterskie

Autor: Ks. Marcin. Kategorie: Aktualności .

ma_003Nie można wierzyć w sposób autentyczny jeżeli w naszym życiu brakuje formacji religijnej. Katecheza w szkole czy kazania w kościele, a nawet prasa religijna wszystkiego nie załatwia. Powinniśmy formować się duchowo całe życie, najlepiej z pomocą innych, bo wiara tak bardzo nas przerasta, że nigdy sami nie zgłębimy jej do końca. Bóg jest tak wspaniały, że przerasta nasze oczekiwania i jednocześnie ciągle zaprasza nas abyśmy Go kochali przez poznawanie Jego działania w świecie, w innych i w sobie.

Dlatego w tym szczególnym roku, w którym będziemy przeżywali kanonizację bł. Jana Pawła II, jednym z dobrych owoców tego wydarzenia może być zaangażowanie się w którąś ze wspólnot parafialnych. Może to poszerzyć nasze horyzonty, dostrzec swoje talenty i na pewno pobudzić naszą wiarę i chęć pragnienia świętości.

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj