16 październik 2013

Dzień Maryjny Roku Wiary

Autor: Ks. Marcin. Kategorie: Aktualności .

IMG_289613 października w Dniu Maryjnym obchodów Roku Wiary, papież Franciszek zawierzył świat Niepokalanemu Sercu Maryi. Z tej okazji do Watykanu została przywieziona figura Matki Bożej Różańcowej z Fatimy.

Również w naszej parafii, która nosi zaszczytny tytuł Niepokalanego Serca NMP, jednoczyliśmy się modlitewnie z Ojcem Świętym, oddając siebie, najbliższych i naszą parafię Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej.

IMG_2899

O godz. 16.00 odbyło się Czuwanie Różańcowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz figurą Matki Bożej Fatimskiej, podarowanej przez ks. Kardynała Stanisława Dziwisza na jubileusz 60-lecia naszej parafii. Rozważania różańcowe prowadziły małżeństwa z Domowego Kościoła, a oprawą muzyczną zajęli się nasz parafialny chór „Vocalis” i organista pan Michał Kosobudzki.

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj