25 Sierpień 2013

Parafialny Odpust

Autor: Ks. Boleslaw. Kategorie: Aktualności .

W dniu dzisiejszym w naszej Parafii odbył się uroczysty odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. Główna Msza św. o godz. 11.30 miała szczególny charakter. Obchodziliśmy 25-lecie trzech kapłanów pochodzących z naszej Wspólnoty: ks. Jacka Miodka, ks. Janusza Rzepy i ks. Marka Hajdyły. Wręczono także naszemu Kościelnemu p. Bronisławowi Głowni złoty medal bł. Jana Pawła II za szczególne zasługi dla Kościoła przyznany mu przez naszego ks. kard. Stanisława Dziwisza. Wszystkim im życzymy dużo radości z dalszej posługi i realizacji swego powołania. jubilaci koscielny

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj