31 Marzec 2013

Alleluja, Jezus żyje!!!

Autor: Ks. Marcin. Kategorie: Aktualności .

Drodzy parafianie!

Wydarzenie zmartwychwstania ukazuje nam pewną nowość, zaskakuje, przerasta nas. Pokonanie przez Chrystusa śmierci jest czymś tak niezwykłym, że powala człowieka na kolana w geście oddania mu czci i nadaje sens naszej wierze. Taka jest reakcja na nieskończoną miłość Boga do każdego z nas.

Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wam radosnego odkrywania tajemnic Bożej miłości i wytrwałego naśladowania Chrystusa w waszym codziennym życiu. Niech Bóg darzy was zdrowiem i radosnym uśmiechem, a także satysfakcją w realizowaniu życiowych powołań.

ks. Stanisław, proboszcz
ks. Krzysztof
ks. Jacek

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj