28 Luty 2013

Adoptuj Kardynała

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

Modlitewną “adopcję” członków Kolegium Kardynalskiego proponuje witryna http://www.adoptacardinal.org/. Uczestnicy zobowiązują się do modlitwy w intencji jednego z kardynałów, którzy będą brali udział w konklawe. Do akcji włączyło się już prawie 60 tysięcy osób. “Masz możliwości wzięcia aktywnego udziału w konklawe, poprzez wspieranie przydzielonego kardynała modlitwą i wstawiennictwem w ciągu najbliższych tygodni i podczas konklawe” – czytamy na stronie. “Pomódl się przez chwilę, aby Duch Święty pozwolił wybrać dla ciebie właściwego kardynała i wtedy kliknij przycisk znajdujący się poniżej” – zachęcają inicjatorzy akcji.

 

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj