9 grudzień 2012

Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego

Autor: Ks. Marcin. Kategorie: Aktualności .

W dniach 30 listopada – 1 grudnia miało w naszej parafii miejsce szczególne wydarzenie. Jezus Miłosierny w łagiewnickim obrazie po wielu miesiącach peregrynacji po różnych parafiach zawitał także do nas. Mszy św. na przywitanie obrazu przewodniczył ks. bp. Jan Szkodoń. Przez całą dobę mieliśmy okazję do tego szczególnego spotkania z Miłosiernym. Szczególny charakter miała tez Msza św. o 21.00 w której uczestniczyło kilkunastu kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz pracujących tutaj. Na pożegnaniu Obrazu miało także miejsce bierzmowanie, którego udzielił ks. Infułat Jakub Gil.

Zdjęcia z tych uroczystości można zobaczyć w naszej galerii.

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Czynna:
Poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 9.00

W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00

W soboty, I piątek,  niedziele i święta kancelaria nieczynna.

Sprawy pogrzebowe można zgłaszać w godzinach urzędowania kancelarii

a w nagłych sytuacjach kontaktować się telefonicznie.

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj