4 Listopad 2012

“Twoja pomoc będzie bardzo cenna”

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

 

    Kiedy zbliżają się ważne wydarzenia rodzinne czy święta, potrafimy poświęcić wiele czasu i energii na przygotowanie tego, co zewnętrzne – porządkujemy, czyścimy, kupujemy… Natomiast zawsze jeszcze ważniejsze jest przygotowanie swojego wnętrza. Dlatego zachęcamy wszystkich parafian do głębokiej modlitwy przed nawiedzeniem Obrazu Jezusa Miłosiernego. To szczególnie ważne wydarzenie parafialne wymaga przygotowania naszych serc. Wielkie dzieła Boże rozpoczynają się na modlitwie!

 

     Przyjdź w poniedziałek do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu o godzinie 19.00 (czas trwania ok. 30 min.), na której poprowadzona zostanie modlitwa uwielbienia w intencji dobrych owoców nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego. Ofiaruj dar swojej modlitwy za naszych parafian. Zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby zaangażowane we wspólnoty i grupy parafialnych.

Czuwania adoracyjne:

poniedziałek, 05 listopada – godz. 19.00

poniedziałek, 12 listopada – godz. 19.00

poniedziałek, 19 listopada – godz. 19.00

     Już 30 listopada będziemy się modlić w naszym kościele przy obrazie Jezusa Miłosiernego oraz przy relikwiach św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II.  To wspaniałe wydarzenie będzie kolejną szansą na ożywienie naszej wiary i umocnienie więzi ze wspólnotą parafialną. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby nie zmarnować tej łaski.

“Dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia! Na wszystkich kontynentach z głębin ludzkiego cierpienia zdaje się wznosić wołanie o miłosierdzie. Tam, gdzie panuje nienawiść i chęć odwetu, gdzie wojna przynosi ból i śmierć niewinnych, potrzeba łaski miłosierdzia, które koi ludzkie umysły serca, i rodzi pokój. Gdzie brak szacunku dla życia i godności człowieka, potrzeba miłosiernej miłości Boga, w której świetle odsłania się niewypowiedziana wartość każdego ludzkiego istnienia. Potrzeba miłosierdzia, aby wszelka niesprawiedliwość na świecie znalazła kres w blasku prawdy”

bł. Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 2002 r.

 

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj