26 Wrzesień 2011

Domowy Kościół

Autor: ks. Tomasz. Kategorie: Aktualności .

Dzisiaj w naszej parafii małżeństwa ze wspólnoty „Domowego Kościoła” w kilku słowach dały świadectwo nt rozwijania swojej wiary poprzez życie małżeńskie i rodzinne. Niełatwo jest pośród codziennych zmagań takich jak praca, dom, wychowanie dzieci i życie towarzyskie znaleźć czas dla Pana Boga. Ale On wcale nie musi stać w opozycji do naszych zajęć. Właśnie dzięki Bogu szara rzeczywistość może stawać się o wiele przyjemniejsza, nie mówiąc już o relacjach pomiędzy małżonkami i dziećmi a rodzicami. Ale by to wszystko okazał się możliwe trzeba naprawdę poważnie zaufać Bogu i iść drogą przez Niego wyznaczoną. Nie tylko czasami, ale zawsze 🙂 …a że jest to możliwe pokazują świadectwa Edyty i Mateusza, Doroty i Jacka oraz Kasi i Sebastiana.

„Domowemu Kościołowi” oraz wszystkim małżonkom i rodzinom naszej parafii życzymy, aby realizując z pasją i radością swoje powołanie, doświadczali co dnia prawdziwego szczęścia.

posłuchaj świadectwa:
Świadectwo 1
Świadectwo 2

Msze św. w naszej parafii

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (Msza św. dla dzieci z udziałem scholi) i 17.00

Dzień powszedni: 6.30 i 17.00

Kancelaria

Codziennie w godz. 8.00 – 9.00 (oprócz I piątku miesiąca)
W środy i piątki w godz. 18.00 – 19.00
W niedziele i święta kancelaria nieczynna

Jesteśmy także na FB

Liturgia dnia


Ciekawe strony

Licznik odwiedzin


Osoba na tej stronie to Ty!

Archiwa

Szukaj

zaloguj